S.S.16 NOLU DİNAR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 272 353 6979
Faks :
Adres : HÜRRİYET MAH.DENİZLİ CAD. NO:188 DİNAR

Afyonkarahisar ilinde bulunan S.S.16 NOLU DİNAR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Afyonkarahisar ilinde bulunan diğer firmalara da ANA SÖZLEŞMEDEKİ HUSUSLAR sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Afyonkarahisar Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Afyonkarahisar Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. S.S.16 NOLU DİNAR MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Afyonkarahisar ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   ÜNİVERSİTE KİTAP KIRTASİYE BASIM YAYIM DAĞITIM İNŞ.GIDA TUR.TEM.HİZMET.LTD.ŞTİ.
-   FATİH MEHMET GÜZELDAL PVC DOĞRAMA
-   SEZAİ YILMAZ
-   NUR-UN GIDA MAHRUKAT - TARIM ÜRÜNLERİ - HAYVANCILIK - NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   HERA TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   ALİ MEMİŞ - MEMİŞ MÜHENDİSLİK
-   GÜREL YAPI VE MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   YOĞURTÇUOĞLU AHŞAP ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   MUZAFFER ONUR
-   ABDULLAH GÜN
-   AUTOWASH TUNNING 216

-   6044M Fiyatı -   PULLER.HYD80 Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...