KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   MERZİFON RADYO BEŞ REKLAM VE PROMASYON ANONİM ŞİRKETİ
-   STÜDYO EMİN 2 - SEMİH SÖZER
-   CEY-CEY GİYİM BUTİK - METİN ŞENTÜRK
-   TİM YAPI ELEMANLARI İMALAT İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   YILDIZ KÖMÜR,MADEN,YAKACAK, NAKLİYE, OTOMOTİV,ORMAN ÜRÜNLERİ,İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   GÖKDUMANLAR UNLU MAMÜLLERİ - VEYSEL GÖKDUMAN
-   ALİ YAMAN
-   TAŞ FIRIN DOĞAL EKMEK-NURİYE SÜRMELİ
-   GÜLLE - KUZUCU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ - ENES GÜLLE
-   BEŞ YILDIZ ÖZEL EĞİTİM TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT, GIDA, TEMİZLİK ,HAYVANCILIK,TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   ŞİFA MARKET HÜLYA YILMAZ

-   M.OT. 24V HINO Fiyatı -   Silecek Rüzgarlığı BR1400306 Nikelajlı Carbon Rall Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...