KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   SOYSAL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ - ERHAN SOYSAL
-   OZY OSMAN HOCANIN YERİ - OSMAN ZEKİ YORULMAZ
-   PRESTİJ SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ MERZİFON ŞUBESİ
-   SINIRLI SORUMLU BAHÇECİK KÖYÜ SULAMA KOOPERATİFİ
-   MEROTO OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ MERZİFON ŞUBESİ
-   İSMET YILDIRIM
-   COŞKUN TEKSTİL - KAZIM COŞKUN
-   ÖZEL MERZİFON ERBİL GÜVENLİK EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
-   SYZ PETROL GIDA TAŞIMACILIK VE HAYVANCILIK TAAHHÜT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERZİFON ŞUBESİ
-   AYDEMİRLER MARKET - İSA AYDEMİR
-   BOLTE LOJİSTİK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

-   Jant Kapağı 16" BR2648504 Krom Taiwan Fiyatı -   İCAT GX-129 MB.VITO CDI-SPRINTER CDI Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...