KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   ÖRNEK MAĞAZA - HAKAN TÜTÜNCÜ
-   GALERİ MERZİFON - SEYFETTİN TOPCU
-   ERTURAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   MERZİFON YEMEK FABRİKASI TURİZM,GIDA,HAYVANCILIK, TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   AKTİF SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
-   BURCU KUYUMCU - HAMDULLAK TAŞBAŞ
-   OTELCİLİK TURİZM İNŞ.EĞLENCE YERLERİ İŞLETMESİ VE TAAHHÜT İŞLERİ- NÜKET KAZANCI
-   MERPEN MERZİFON PVC KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   SINIRLI SORUMLU YEŞİLÖREN KÖYÜ SULAMA KOOPERATİFİ
-   ÖZBİRLİK TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT MADENCİLİK GIDA ÜRÜNLERİ İTHALAT VE İHRACAT TİCARET SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ
-   TORUN ZEMİN İNŞAAT SAN.TİC.LTD. ŞTİ.

-   NF318W Fiyatı -   IM476 KONJ.NISSAN INFINITY / PATHFINDER Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...