KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   FAZEMON TURİZM, ULAŞIM, GIDA, OTOMOTİV, HAYVANCILIK, TEKSTİL, İNŞAAT, EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   COŞKUN TEKSTİL - KAZIM COŞKUN
-   KARAGÖZLER MÜHENDİSLİK TİCARET - BÜLENT KARAGÖZ
-   ÖZGÜL ŞARKÜTERİ VE KASAP AHMET REFİK ÖZGÜL MERZİFON ŞUBESİ
-   CES-YA TARIM BAKLİYAT İNŞAAT MALZEMELERİ ELEKTRİK KERESTE HAFRİYAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   SINIRLI SORUMLU ORTABÜK KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
-   EVİTA MOBİLYA
-   ORSAN TİCARET - SERDAR DEMİR
-   BİLGİN PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT GIDA MADDELERİ HAYVANCILIK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   ÇIRAKLAR MERMER KÖMÜR ODUN MADENCİLİK TEKSTİL MEŞRUBAT NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
-   TURKEY GROUP GLOBAL BUSİNESS ENERJİ TUR.TEKS.İÇ VE DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

-   Kolçak BR4705304 Connect Orijinal Siyah Fiyatı -   MC-110 BOSCH110 PARTNER/ASTRA MARS ARKA KAPAK Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...