KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   MERTOĞULLARI TÜKETİM İNŞAAT TURİZM TEKSTİL KIRTASİYE TARIM HAYVAN ÜRÜNLERİ TİCARET SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
-   YILMAZ MÜHENDİSLİK,İNŞAAT,MAKİNA,ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   MAVİ BONCUK AYAKKABI - NURHAYAT EKİM
-   MEROTO OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ MERZİFON ŞUBESİ
-   GÜVEN MÜHENDİSLİK - NİHATTİN BAL
-   MERZİFON SILA FM REKLAM VE PROMASYON TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
-   YAPI VE KREDİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ MERZİFON ŞUBESİ
-   OTELCİLİK TURİZM İNŞ.EĞLENCE YERLERİ İŞLETMESİ VE TAAHHÜT İŞLERİ- NÜKET KAZANCI
-   HATİPOĞLU KONFEKSİYON - MURAT HATİPOĞLU MERZİFON ŞUBESİ
-   SERVET MOTORLU ARAÇLAR TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ MERZİFON ŞUBESİ
-   TUTKUN ORTAKLAR LTD. ŞTİ.

-   ENDÜVİ (UZUN KOLLEKTÖR KISA FREZE) FIAT 35 NC - 50 NC - ISUZU (24 V) Fiyatı -   G 40X47X4 B Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...