KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   BARİYER MAKİNA KALIP SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   KILIÇ NAKLİYAT AKARYAKIT OTOMOTİV İNŞAAT GIDA LOKANTA TURİZM ORMAN ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK TEMİZLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   ÖZEL MERZİFON ERBİL GÜVENLİK EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
-   ELA SPOR GİYİM - GÜLÜZAR GÖKTAŞ
-   ISI DANIŞMA,MÜHENDİSLİK VE DOĞALGAZ SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   SINIRLI SORUMLU TÜRKOĞLU KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
-   SÖYLEMEZ TİCARET SERDAR SÖYLEMEZ
-   MAVİ BONCUK AYAKKABI - NURHAYAT EKİM
-   ŞAHİNLER İNŞAAT - MEHMET ŞAHİN
-   ATAKAN İNŞAAT DOĞALGAZ VE ISI SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   SAİME ÇEKİÇ- ÇEYİZ EŞYA SATIŞI

-   6010VVCM Fiyatı -   Ünimog (e.m.) bosch tipi muadili marş pinyon kapak 1679117 Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...