KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR ANONİM ŞİRKETİ MAHSEN - MERZİFON ŞUBESİ
-   SINIRLI SORUMLU TEPE VİLLALARI KONUT YAPI KOOPERATİFİ
-   ELSA TİCARET SANAYİ TURİZM NAKLİYE VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ MERZİFON ŞUBESİ
-   ELİF TUHAFİYE SEVİM İŞLER
-   EMİNE ÜNLÜ
-   KARE YAPI MÜHENDİSLİK İNŞAAT ZEMİN ETÜDÜ EMLAK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   GÖKKUŞAĞI SPOR GİYİM HANEFİ GÜLŞEN
-   ÖZ-UYSAL GIDA HAYVANCILIK PAZARLAMA DAĞITIM NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   CEVA LOJİSTİK LİMİTED ŞİRKETİ MERZİFON ŞUBESİ
-   MERZİFON ELEKTRO MOTOR METAL ENDÜSTRİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
-   N-T LEVENT

-   U610+FS Fiyatı -   SİLECEK SÜPÜRGESİ CADDY-GOLF IV-JETTA 600-480MM TK. Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...