KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   ÖZGÜL ŞARKÜTERİ VE KASAP AHMET REFİK ÖZGÜL MERZİFON ŞUBESİ
-   PIRLANTA KUYUMCU - KUBİLAY UZUN
-   ZAFER ELEKTRİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   MEHMET TURGUT HAZNECİ
-   AKTAŞ OTOMOTİV - FATMA AKTAŞ
-   GALERİ MERZİFON - SEYFETTİN TOPCU
-   NEVREM ASUMAN AYARDOĞAN
-   YİĞİTLER İTHALAT İHRACAT - MURAT YİĞİT
-   SINIRLI SORUMLU 37 NO'LU DOLMUŞ-TAKSİ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ
-   GÜNEY MERMER,DEMİR DOĞRAMA, AHŞAP KAPI VE PENCERE, HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   VENİA TURİZM

-   22217EJW33C3+11 Fiyatı -   BMC FATİH Y.M. ANAHTAR DİFRANSİYEL KİLİTLEME Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...