KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 5140391
Faks :
Adres : ANKARA ASFALTI ŞÖFERLER ODASI ALTI NO:3 05300 MERZİFON/AMASYA

Amasya ilinde bulunan KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Amasya ilinde bulunan diğer firmalara da ŞİRKET ANASÖZLEŞMESİNİN 3 NCÜ MADDESİNDEKİ İŞLERLE. sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Amasya Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Amasya Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KARTAL OTOMOTİV-PETROL ÜRÜNLERİ ZİRAİ ALETLER TARIM ÜRÜNLERİ,İNŞAAT,GIDA MADDELERİ,HAYVANCILIK,DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI,NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ. firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Amasya ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   ÖZGÜR GIDA MOBİLY LTD.ŞTİ
-   EMİN GIDA HAYVAN ÜRÜNLERİ ZÜCCACİYE HIRDAVAT TAŞIMACILIK PAZARLAMA DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   SINIRLI SORUMLU MERZİFON KENT KONUT YAPI KOOPERATİFİ
-   DEMİREL TARIM ÜRÜNLERİ - YETER DEMİREL
-   KARTAL PLASTİK NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   KARMER ÇORAP HIRDAVAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   YILMAZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ - HALİME YILMAZ
-   SEHER KUYUMCU-NURETTİN SAĞLAM
-   ÖZEL MERZİFON ERBİL GÜVENLİK EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
-   UMBA TEKSTİL SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   AL-PA MAĞAZACILIK

-   KALORİFER HORTUM 5/8 16MM 1.KALİTE Fiyatı -   IM3075 KOLL.SUZUKI CARRY - DAIHATSU KISA Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...