HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 3387162408
Faks :
Adres : GÜLLÜK MH. ATATÜRK CD. NO:129 / B ERMENEK/KARAMAN

Karaman ilinde bulunan HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Karaman ilinde bulunan diğer firmalara da 3-1)DEĞİRMENCİLİK HER TÜRLÜ TAHIL ÜRÜNLERİNİN, HUBUBAT VE BAKLİYATLARIN, KAKAOLARIN ALIM SATIMI VE ÖĞÜTÜLMESİ, ÖĞÜTÜLEN HER TÜRLÜ GIDA MADDESİNİ TOPTAN VE PERAKENDE ALMAK, SATMAK,PAZARLAMAK,İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK.....VE DİĞER ANASÖZLEŞMESİNDE YAZILI HUSUSLAR sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Karaman Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Karaman Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Karaman ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   ALİ İHSAN BAYRAM
-   MEHMET DAŞBAŞI
-   ÖZGÜR TÜZEN-ÖZGÜR BİLGİSAYAR
-   YUNUS İNŞAAT TİCARET VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ ÇARŞI ŞUBESİ
-   MERCAN İHRACAT İTHALAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   ÖZCOŞKUN MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE HAYVANCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   ONURLU SOĞUKHAVA NAKLİYE PETROL ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK İNŞAAT VE TURİZM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   S.S.ÇOĞLU KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
-   BÜNYAMİN OĞUZ-OĞUZ TİCARET
-   ALİ ÇAKICI - ZAFER VİDEO
-   BOZBAKIR MAGAZACILIK

-   ÇAKMAK BMC ESKI MODEL(FATİH KAMYON) 24 V Fiyatı -   HR32219J Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...