HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 3387162408
Faks :
Adres : GÜLLÜK MH. ATATÜRK CD. NO:129 / B ERMENEK/KARAMAN

Karaman ilinde bulunan HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Karaman ilinde bulunan diğer firmalara da 3-1)DEĞİRMENCİLİK HER TÜRLÜ TAHIL ÜRÜNLERİNİN, HUBUBAT VE BAKLİYATLARIN, KAKAOLARIN ALIM SATIMI VE ÖĞÜTÜLMESİ, ÖĞÜTÜLEN HER TÜRLÜ GIDA MADDESİNİ TOPTAN VE PERAKENDE ALMAK, SATMAK,PAZARLAMAK,İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK.....VE DİĞER ANASÖZLEŞMESİNDE YAZILI HUSUSLAR sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Karaman Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Karaman Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Karaman ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   KOMSAŞ AMBALAJ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
-   KADİR AYGÜN - TEKNOLOJİ MERKEZİ
-   KARTEL TELEKOMİNİKASYON VE ELEKTRİK CİHAZLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   LÜTFİ DİLERCAN
-   FATMA UZUN
-   VELİ GÜRSOY
-   KARAMANLILAR İTHALAT İHRACAT GIDA MADDELERİ ÜRETİM PAZARALAMA LİMİTED ŞİRKETİ
-   KARAKAŞ TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET İNŞAAT VE TURIZM LİMİTED ŞİRKETİ
-   ASAK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   YUNUS MERCAN NAKLİYE GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   RAMMA EMLAK İNŞAAT TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.

-   AKSİYEL FAN 24 V EMİCİ - 12'' Fiyatı -   ST 165 STATÖR LUCAS A-115 Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...