HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 3387162408
Faks :
Adres : GÜLLÜK MH. ATATÜRK CD. NO:129 / B ERMENEK/KARAMAN

Karaman ilinde bulunan HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, Karaman ilinde bulunan diğer firmalara da 3-1)DEĞİRMENCİLİK HER TÜRLÜ TAHIL ÜRÜNLERİNİN, HUBUBAT VE BAKLİYATLARIN, KAKAOLARIN ALIM SATIMI VE ÖĞÜTÜLMESİ, ÖĞÜTÜLEN HER TÜRLÜ GIDA MADDESİNİ TOPTAN VE PERAKENDE ALMAK, SATMAK,PAZARLAMAK,İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK.....VE DİĞER ANASÖZLEŞMESİNDE YAZILI HUSUSLAR sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. Karaman Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda Karaman Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. HAS-NUR ERMENEK DOĞAL ZEYTİN YAĞI DEĞİRMENCİLİK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

Karaman ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   HÜSAMETTİN ÇEVİK-ÇEVİKLER SİGORTA ACENTELİĞİ VE ARACILIK HİZMETLERİ
-   Biska Bisküvi ve Gıda San. Tic. A.Ş
-   İCEBERK TELEKOMÜNİKASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   İBRAHİM ALTUNHAN
-   ALİ DAŞDOĞAN
-   NEZİH KOMŞU MAĞAZALARI GIDA TARIM HAYVANCILIK TEKSTİL KOZMETİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
-   KARAMAN İLİ DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
-   EMİNOĞULLARI ELEKTRİK MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ
-   HÜSEYİN LİDER SİGORTA ARACILIKHİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
-   MİNE YURTSEVER
-   KARSIYAKA ÖZEL DERSHANECİLİK YALÇIN ŞB

-   AMPUL 12V 55W H1 Fiyatı -   BHM-8650 KÖM.YUVA DODGE 26,200/KIA KOBRA/HINO FT128 Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...