İZZET BÜKER

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2124970915
Faks :
Adres : PAZARİÇİ MH.ORDU CD.NO:277İZZET BÜKER HALI MOB.

İSTANBUL ilinde bulunan İZZET BÜKER firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, İSTANBUL ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. İSTANBUL Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda İSTANBUL Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. İZZET BÜKER firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

İSTANBUL ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   VİPSPED ULUS.TAŞ.VE TUR.TİC.LTD.ŞTİ.
-   ÇAMOLUK MOBILYA INŞAAT SAN.TIC.LTD.ŞTI
-   HANTRANS ULUS. NAK. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ
-   ALMA ULUS. NAK.DIŞ.TİC.LTD.ŞTİ.
-   ŞEYMA MOBİLYA
-   CAR/ÜMRANİYE
-   RÜVEYDA ZÜCCACİYE
-   TURNA ULUSLARARASI NAK. A.Ş.
-   DEN-KAR TAŞIMACILIK SAN TİC LTD ŞTİ
-   YAĞMUR GIDA MAD.VE DAY.TÜK.MAL.SAN.LTD.ŞTİ.
-   ARDA GRUP GIDA TURZ.LTD.ŞTİ.

-   Alfkb Kulaksız (e.m) bosch tipi muadili marş pinyon kapak 2005825069 Fiyatı -   HK 3020.2RS Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...