İZZET BÜKER

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2124970915
Faks :
Adres : PAZARİÇİ MH.ORDU CD.NO:277İZZET BÜKER HALI MOB.

İSTANBUL ilinde bulunan İZZET BÜKER firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, İSTANBUL ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. İSTANBUL Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda İSTANBUL Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. İZZET BÜKER firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

İSTANBUL ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   DOĞTAŞ MOBİLYA PAZARLAMA TİC. AŞ.
-   ÖGER ULUS.NAK.LTD.ŞTİ.
-   Arslanlı Örme San. ve Tic. A.Ş.
-   GÜNEŞLİ ÇELİKLER PETROL NAK. GIDA TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
-   EMİN MOBİLYA
-   Yıldız Sunta MDF Orman Ürün. San. Tesis. İth. İhr. ve Tic. A.Ş.
-   ÜMİT KRİSTAL
-   GRAND ANKA
-   Doğan Ofset Yayıncılık ve Matbaacılık A.Ş.
-   YILDIZ TRANSPORT ULUSLARARASI NAK.VE TİC.A.Ş.
-   COLLİONS GİYİM

-   N412W Fiyatı -   NJ2307WC3 Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...