İZZET BÜKER

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2124970915
Faks :
Adres : PAZARİÇİ MH.ORDU CD.NO:277İZZET BÜKER HALI MOB.

İSTANBUL ilinde bulunan İZZET BÜKER firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, İSTANBUL ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. İSTANBUL Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda İSTANBUL Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. İZZET BÜKER firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

İSTANBUL ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   DOĞAN MERMER İNŞ.GIDA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ
-   NEKTAR NARENCİYE GIDA DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
-   YUSUF YAĞMUR YAĞMUR TİCARET
-   STARCITY AVM
-   COŞKUN MOBİLYA
-   ÖZSOY MOBİLYA
-   ERCİYES ULUSLARARASI NAKLİYAT VE TİC. A.Ş.
-   GAT LOJİSTİK YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞTİ.
-   İSTANBUL BEBEK MAĞAZASI
-   MEHMET ŞERİF ALTUN BERAT MOBİLYA
-   AVEMİA TEKNOLOJİ İTH İHR ERDAL TURAN

-   Siren BR2741111 20W 6 Sesli 12V Fiyatı -   LAMBA YAN SİNYAL BR4304101 12V MAVİ KROMAJLI Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...