İZZET BÜKER

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2124970915
Faks :
Adres : PAZARİÇİ MH.ORDU CD.NO:277İZZET BÜKER HALI MOB.

İSTANBUL ilinde bulunan İZZET BÜKER firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, İSTANBUL ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. İSTANBUL Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda İSTANBUL Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. İZZET BÜKER firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

İSTANBUL ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   ALTEK Alarko Elektrik Santralları Tesis İşletme ve Tic.A.Ş.
-   ZÜMRÜT BEYAZ EŞYA VE MOBİLYA SAN TİC LTD ŞTİ
-   HAS-GÜL TICARET
-   İMGE İHR.İTH.TİC.LTD.ŞTİ.
-   DEĞER MENKUL DEĞERLER A.Ş.
-   AKSULAR TURİZM PAZARLAMA VE DIŞ DIŞ TİCARET
-   ENGLISH HOME ETİLER
-   SRL ''SAFF&Co''
-   SER OTOMOTİV HÜSEYİN YILMAZ İSTİKBAL BAYİİ
-   CESARI HYDRO
-   KELTİK TURİZM VE TİC.A.Ş.

-   N207ET Fiyatı -   7200BW Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...