İZZET BÜKER

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2124970915
Faks :
Adres : PAZARİÇİ MH.ORDU CD.NO:277İZZET BÜKER HALI MOB.

İSTANBUL ilinde bulunan İZZET BÜKER firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, İSTANBUL ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. İSTANBUL Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda İSTANBUL Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. İZZET BÜKER firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

İSTANBUL ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
-   GÜNEŞ
-   KÖŞK DAY TÜK MALL PAZ SAN
-   BAHAR MENKUL DEĞERLER TİCARET A.Ş.
-   DİLER ULUS.NAK.İTH.İHR.VE TİC.LTD.ŞTİ.
-   YALIN ULUS.NAK.VE GÜM.HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.
-   KAYATUR NAK.İTH.İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
-   DÖRTLER MODÜLER MOBİLYA
-   BEKARLAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
-   ÇETİN ZÜCCACİYE GIDA TAVUKÇULUK PAZARLAMA LTD.ŞTİ.
-   LART ISITMA VE SIHHİ TESİSAT MAL.TİC.LTD.ŞTİ.

-   NJ315ET Fiyatı -   IM220 KOLL.LUCAS TJT115 FATİH 162-22/25 Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...