İZZET BÜKER

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2124970915
Faks :
Adres : PAZARİÇİ MH.ORDU CD.NO:277İZZET BÜKER HALI MOB.

İSTANBUL ilinde bulunan İZZET BÜKER firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, İSTANBUL ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. İSTANBUL Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda İSTANBUL Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. İZZET BÜKER firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

İSTANBUL ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   YILDIZ MANGAL KÖMÜRÜ TİC. YILMAZ YILDIZ
-   BEŞGEN MOBİLYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
-   FİKRİ KÖSE
-   AZİZ ARKAN
-   Vitra Karo San. ve Tic. A.Ş.
-   AKDENİZ MENKUL DEĞERLER TİCARET A.Ş.
-   BİRLİK PETROL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
-   C.P. Standart Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş..
-   GALERİ İRFAN AVM KOCAMUSTAFAPAŞA
-   Karin Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
-   Abi Restaurang AB

-   SB 031 OTOM.24V.ACTROS / CARGO / VOLVO / MAN 2 339 402 161 Fiyatı -   SL04 5011 PP 2NR Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...