İZZET BÜKER

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2124970915
Faks :
Adres : PAZARİÇİ MH.ORDU CD.NO:277İZZET BÜKER HALI MOB.

İSTANBUL ilinde bulunan İZZET BÜKER firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, İSTANBUL ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. İSTANBUL Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda İSTANBUL Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. İZZET BÜKER firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

İSTANBUL ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   EVKUR ALIŞVERIŞ MERKEZ
-   ŞAKİR HANÇER - ŞÜKRÜ HANÇER
-   YATAŞ A.Ş
-   MENZİL MOBİLYA
-   Export Development Bank of Egypt
-   ATİLLA TEMUROK
-   Altınbey Giyim Tic. A.Ş.
-   ÇAĞDAŞ MEFRUŞAT TEKSTİL ÇEYİZ MOB SAN TİC LTD ŞTİ
-   ERNAK MÜŞ MÜM VE PAZ AŞ
-   TUNÇ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PAZARLAMA TİC.
-   PARC SUPPLIES

-   MARŞ DİŞLİSİ MAZDA 2200-KİA BESTA Fiyatı -   FIAT DOBLO 1,9 KIZDIRMA RÖLESİ Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...