CANSıN PAZARLAMA

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 3322484322
Faks :
Adres : BÜYÜK SELÇUKLU IŞ MERKEZI ZEMIN KAT NO:13-14-15 SELÇUKLU/KONYA

KONYA ilinde bulunan CANSıN PAZARLAMA firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, KONYA ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. KONYA Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda KONYA Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. CANSıN PAZARLAMA firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

KONYA ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   AYŞE SAMANCI
-   REMZİ YAĞAR - KRAL SARRAF
-   KARAPINAR İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
-   İBRAHİM KOÇER
-   ENES PAZARLAMA
-   İnci Nakliyat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
-   Atasay Nakliyat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
-   YUVAKUR DAY TÜK LTD ŞT
-   MUSTAFA TUR TUĞLA İMALATI VE PETROL İŞL.
-   MUSTAFA YALINIZ BEY-MAR GIDA MARKET
-   SEVİNÇ TEKSTİL SAN

-   HRB.51172 Fiyatı -   MARŞ DİŞLİ FİBERİ AUDİ MERCE. DIZEL WW JETTA GOLF Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...