KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2742284315
Faks :
Adres : BALIKLI MAH.OSMANLI CAD.EREZ APT.NO:60

KÜTAHYA ilinde bulunan KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, KÜTAHYA ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. KÜTAHYA Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda KÜTAHYA Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

KÜTAHYA ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   ÖZ DOĞU MOBİLYA
-   Eti Gümüş A.Ş.
-   GÜRAL PORSELEN
-   CİNNİOĞLU TİCARET LTD ŞTİ
-   HAYDAROĞLU TİCARET
-   SÜLEYMANOĞLU DAY.TÜK.MAL.DAH.VE HAR.TİC.VE
-   İBRAHİM BALIKCIGİL
-   YILDIZ ÇİNİ-MEMİŞ ÇELİK
-   KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA
-   RENKLİ DÜNYA PLAZA
-   BOSCH-LEVENTOĞLU DAYANIKLI TÜK.MALL.MOB.ELKT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

-   12V 15W SOFİT AMPUL Fiyatı -   MARŞ MOT.24V 4,5KW 10T MARK TIR Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...