KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2742284315
Faks :
Adres : BALIKLI MAH.OSMANLI CAD.EREZ APT.NO:60

KÜTAHYA ilinde bulunan KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, KÜTAHYA ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. KÜTAHYA Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda KÜTAHYA Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

KÜTAHYA ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   GÜNBEYLER ÇEYİZ-TUHAFİYE ENGİN GÜNBEY
-   ANADOLU MOBİLYA
-   İBRAHİM BALIKCIGİL
-   AVANTAJ MAĞAZA
-   Eti Gümüş A.Ş.
-   BİLSOY ÇİNİ SERAMİK LTD ŞTİ
-   RENKLİ DÜNYA PLAZA
-   SULTAN BELLONA
-   3D MOBİLYA İPEK BAYİ
-   KAPLANOĞLU BEYAZ EŞYA VE MOB.İBRAHİM KAPLAN
-   611691MESUT OĞUZ CEP TEL.HED.EŞYA VE AK

-   QJ334N2MPA Fiyatı -   TESİSAT MF 240S/255T/285/285S KÖŞELİ ÇAMURLUK SAĞ Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...