KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 2742284315
Faks :
Adres : BALIKLI MAH.OSMANLI CAD.EREZ APT.NO:60

KÜTAHYA ilinde bulunan KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, KÜTAHYA ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. KÜTAHYA Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda KÜTAHYA Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. KADIR ÖZ - ÖZKUR MOBİLYA firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

KÜTAHYA ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   MEVSIM ZÜCCACIYE
-   GÜRAL PORSELEN
-   ÇANKAYA BÜRO MALZEMELERİ
-   YILDIZ ÇİNİ-MEMİŞ ÇELİK
-   FATİH NERGİS NERGİS MOBİLYA
-   KAYTAN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
-   İBRAHİM BALIKÇIGİL
-   SARAÇOĞLU DAYANIKLI TÜK MAL TEKSTİL TİC LTD
-   ÖREN ÇİNİ
-   KÜMAŞ - Kütahya Manyezit İşletmeleri A.Ş.
-   SF-TEKS TEKSTİL KONF.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

-   NJ328E.M1 Fiyatı -   9 DİŞ FIAT 50NC - 35NC MARŞ DİŞLİSİ Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...