DOĞTAŞ MOBİLYA

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 4623414970
Faks :
Adres : DEVLET KARAYOLU CAD CUMHURİYET MAH NO:63 KAŞÜSTÜ YOMRA TRABZON

TRABZON ilinde bulunan DOĞTAŞ MOBİLYA firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, TRABZON ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. TRABZON Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda TRABZON Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. DOĞTAŞ MOBİLYA firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

TRABZON ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   İSKENDER MOBİLYA
-   TRABZON METRO TURZ. TİC. VE SEY. LTD.ŞTİ.
-   LİDER GIDA SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
-   FORUM TRABZON AVM
-   YANIKLAR ULUS.NAK.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
-   BOZTEPE ULUS.NAK.TURZ.VE TİC.LTD.ŞTİ.
-   ARAS TİCARET VESTEL
-   ÖMÜR MUTFAK EŞYALARI
-   ATAOĞLU ULUS.TAŞ.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ.
-   İSKENDER MOBİLYA
-   MINJIR AGRO A.Ş.

-   HK 1512 B Fiyatı -   7210BEAT85SUGA Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...