DOĞTAŞ MOBİLYA

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 4623414970
Faks :
Adres : DEVLET KARAYOLU CAD CUMHURİYET MAH NO:63 KAŞÜSTÜ YOMRA TRABZON

TRABZON ilinde bulunan DOĞTAŞ MOBİLYA firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, TRABZON ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. TRABZON Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda TRABZON Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. DOĞTAŞ MOBİLYA firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

TRABZON ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   İZZET KAZAZ KOLL ŞTİ
-   PRESTİJ BÜRO MOBİLYA
-   EMİROĞLU KARDEŞLER MASA VE SANDALYE İMALATI
-   GENÇLER A.Ş
-   İSKENDER MOBİLYA
-   ÜÇYıLDıZ TURIZM
-   KAZANCı ZÜCCACIYE
-   ÇAPKINOĞLU DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT
-   REİSOĞLU NAK. SERVİS TEMİZLİK MÜH. HÜZ. İNŞ. TUR. BİLİŞİM TİC. LTD. ŞTİ.
-   YANIKLAR ULUS.NAK.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
-   TEMKO YAPI ENDÜSTRİ VE TİCARET MERKEZİ ANONİM ŞİRKETİ

-   130 PARKSIZ REFLEKTÖR Fiyatı -   HRB.30211 Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...