DOĞTAŞ MOBİLYA

İletişim Bilgileri aşağıdadır


Telefon : 4623414970
Faks :
Adres : DEVLET KARAYOLU CAD CUMHURİYET MAH NO:63 KAŞÜSTÜ YOMRA TRABZON

TRABZON ilinde bulunan DOĞTAŞ MOBİLYA firmasının telefon, faks ve adres bilgilerinin yanısıra, TRABZON ilinde bulunan diğer firmalara da sektörüne göre ulaşabilir, teklif bırakabilir, fiyat alabilirsiniz. TRABZON Firma Rehberi firmalara ücretsiz bir alanda TRABZON Rehberi hizmeti vermektedir.İletişim Bilgileri yukarıdadır.
Sizde firmanızın rehberimizde yayınlanmasını istiyorsanız İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz. DOĞTAŞ MOBİLYA firmasina ait bu bilgiler Kamuya açık internet sitelerinden alınmış ve bilgi paylaşımına destek olmak amacıyla yayımlanmıştır.

TRABZON ilinde Bulunan Diğer Benzer Şirketlerin Bilgileri
-   ÖRNEK PETROL TURZ. TAŞ. VE TİC. A.Ş.
-   KUDAŞ TEKSTIL MOBILYA SAN ITH IHR VE TIC LTD
-   ÇAVUŞOĞLU MOBİLYA
-   ÜÇYıLDıZ TURIZM
-   MUCİ NAK. TURZ. VE OTO LAS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
-   İMAJ BÜRO TASARIM
-   ÖZYURT MEFRUŞAT
-   BAYKAP AHŞAP ÜRÜNLERİ
-   GÜRSOY NAK.TURZ.İNŞ.TAAH.VE TİC.LTD.ŞTİ.
-   BOZTEPE ULUS.NAK.TURZ.VE TİC.LTD.ŞTİ.
-   DERİMOD DERİ KONF.PAZ.SAN.VE TİC.A.Ş.

-   HYUNDAI-KIA-MAZDA-MITSUBISHI-NISSAN DATSUN UZ. FRZ. Fiyatı -   HRB.3212ATN Fiyatı

Websitesi Zorunluluk Haline Geliyor ! 

MADDE 1502. – (1) Her sermaye şirketi bir Web sitesi oluşturmaya ve sitenin belirli bir bölümünü, şirketin kanunen yapması gereken ilânlarına, pay sahipleri ve ortakları açısından önem taşıyan açıklamalarına, yönetim kurulu ve genel kurul toplantılarının hazırlıkları ve yapılması ile ilgili, ortaklara sunulması gereken belgelerin açıklanmasına, bu kurullara ilişkin davetlerin yapılmasına, oy verme, şeffaflık ve kamuyu aydınlatma yönünden zorunlu ve bilgi toplumu bağlamında yararlı görülen hizmet ve bilgilerin sunulmasına...